čtvrtek 7. června 2012

Portia de Rossi ukázala nový sestřih (6. 6. 2012)Affectionate: Ellen DeGeneres and wife Portia de Rossi smile while holding handsŘíká se, že partneři se časem začnou podobat jeden druhému. Hvězdný pár Portia de Rossi a Ellen DeGeneres nejsou žádnou výjimkou.

Herečka ukázala svůj drasticky krátký sestřih, který nebyl nijak delší než ten, kvůli němuž je známá Ellen.

Pár se při cestě k autu usmíval na fotografy.
Zdroj: DailymailOblečena do neformálního oblečení se normálně velmi elegantní Portia pochlubila s výraznou změnou svého vzhledu.
Comedian Ellen DeGeneres and her wife Portia de Rossi smile to our photographer while walking to their car
Zatímco její sestřih nebyl až tak krátký jako její manželky Ellen, změna stylu pro ni znamenala ztrátu její dlouhé blonďaté hřívy.

Zdá se, že se Portia nechala inspirovat trendem 50. let. Zastrčila si totiž své vlasy za jedno ucho a vypadala tak, jakoby byla moderní verzí postavy v seriálu Mad Men Betty. Portiin mladistvý sestřih nebyl vůbec zapotřebí k tomu, aby posunula čas dozadu. Hvězda Arrested Development totiž vůbec na 39 nevypadá.

V roce 2008 si vzala Ellen (54).Comedian Ellen DeGeneres and her wife Portia de Rossi smile to our photographer while walking to their car

Pár si nedávno pořídil dům v Beverly Hills, který se nachází v luxusní Trousdale Estates. Byl koupen za 18 milionů dolarů.

1 komentář: