pátek 15. června 2012

Ellen u Bethenny (12. 6. 2012)

The Bethenny Show měla premiéru 11. 6. 2012 a na jejím vysílaní se podílí Ellen a celý její tým. Proto můžete také poznat studio, kde je show natáčena. Ano, studio, kde se normálně natáčí TEDS, bylo upraveno a bude tak o "prázdninách" používáno pro potřeby Bethenny.

Bethenny Frankel je známá z reality show, jako jsou The Real Housewives of New York City, Bethenny Getting Married? a Bethenny Ever After.  Je také autorkou několika knih a kuchařkou, která podporuje vaření z organických surovin.

Liberace - významný americký pianista a vokalista, nad jehož homosexualitou se dlouho spekulovalo. V roce 2011 jeho orientaci potvrdila jeho dobrá přítelkyně Betty White.

V rozhovoru se několikrát zmiňují o spodním prádle ve spojení s Barackem Obamou. Bethenny na začátku show vyprávěla, jak se nemohla rozhodnout, zda-li jít na událost, kde byl Barack Obama ve spodním prádle, které by zkazilo dojem z šatů a nebo jít tzv. "na ostro." 3 komentáře:

  1. Milé, jen nechápu proč se znovu vrací k tomu už milionkrát omílanému tématu, kdy Ellen po coming outu neměla práci atd. Vždyť to jistě nebylo nic příjemného a proč se k tomu pořád vracet...je to už tak 10 let zpátky. Kolem Ellen je spousta nových věcí, o kterých lze mluvit...to mě trochu naštvalo...

    OdpovědětVymazat
  2. Přesně! To si také pokaždé říkám...Není snad rozhovoru, kde by se na tohle neptali. Myslím, že už ji to musí štvát. Tedy mě by to aspoň štvalo. Jo, vytvořila tím historii, ale to už každý ví a jak zmiňuješ, je tu spousta věcí, o kterých ještě třeba lidé neví. :)

    OdpovědětVymazat